JGB Jackie Bee Quade

Od roku 2015 ukončil kariéru plemeníka a dále se bude věnovat pouze sportu.

V únoru 2009 byl na náš ranč přivezen z USA nový hřebec JGB Jackie Bee Quade. Pochází z ranče Syracuse v Cansasu. Hřebec je plemene quarter horse a má vzácnou barvou grey. V našem chovu působí již několikátým rokem. Jeho výška je 166cm v kohoutku a svou mohutnou stavbu těla předává také na své potomky. Má výborný původ a je testovaný homozygot na barvu grey. Hříbata proto dědí atraktivní zbarvení (již první potomek má identickou barvu jako hřebec). Předává potomkům také ušlechtilé, jemné rysy hlavy a nebojácnou, příjemnou povahu.

Hřebec se u nás obsedal jako tříletý a charakteristická je u něj neobyčejně přátelská, nekonfliktní a vyrovnaná povaha. Velmi ochotně spolupracuje a bez problémů pracuje jak na jízdárně mezi klisnami, tak v terénu, kde je nebojácný a lehce ovladatelný. Je zvyklý na přirozený pastevní odchov a ve stádě je nekonfliktní. Velmi dobře vychází s valachy i druhým hřebcem.

Od roku 2009 se aktivně zúčastňuje westernových závodů, kde vyniká především v disciplínách Western Pleasura a Western Horsemanship. Jeho závodní úspěchy v jednotlivých sezonách si můžete prohlédnout níže na této stránce.

Video prezentace:

003 002

 

 

 

 

 

 

Pedigree:

JGB Jackie Bee Quade 1

JGB Jackie Bee Quade 2

Potomci

Závodní kariéra

 

 

 

 


 

 

Zima 2013

 


 

 

Podzim 2011

 


 

 

Quade objektivem Zuzky Buráňové


 

 

Quadova forma 2009