Služby

Ustájení koní a odchov

Na ranči preferujeme pastevní ustájení. Máme k dispozici 60 ha pastvin, pravidelně udržovaných a s dobrým přístupem k vodě. V závislosti na ročním období je u nás ustájeno kolem padesáti koní. Disponujeme také krásnými novými stájemi s venkovními a dvěma vnitřními boxy.  

 

Výcvik koní

Zabýváme se výcvikem koní hlavně pro westernové využití – jak rekreační tak i závodní. Mladé koně si sami obsedáme a prochází základním výcvikem dovedností, až k tréninku na závody. Zaměřujeme se na disciplíny Western Horsemanship, Pleasure a Trail. Roční a dvouleté koně připravujeme na show z ruky v disciplínách Halter, Longe Line a In-hand Trail. K dispozici na výcvik koní máme velkou pískovou jízdárnu a kruhovku. Krásná příroda kolem ranče je zase jako stvořená pro pohodové vyjížďky.

Pro naše majitele také zprostředkováváme tréninky pod vedením Petry Poláčkové a Karla Barotka.

 

 

Zázemí pro majitele

Naše nabídka obsahuje i kvalitní zázemí pro majitele, protože chceme, aby se u nás cítili dobře jak čtyřnozí přátelé, tak i jejich páníčci. V ,,klubovně,, je k dispozici sociální zařízení, kuchyňka s vybavením, místnost na spaní, krb s posezením, každý majitel má svou skříňku na věci. Na letní posezení jsou krásné terasy a ohniště s posezením.

IMG_0712 IMG_0722 IMG_4343

 

 

 

 

 

Akce na ranči


Mnoho let, kromě roku 2015, se u nás pořádá celonárodní vyjížďka Czech Paint Trail Ride. V krásné přírodě našeho ranče, měla tato akce velký úspěch. Večer pak následovalo posezení s občerstvením i popřípadě živou hudbou.

Pro naše majitele pořádáme hromadné vyjížďky, vánoční nebo narozeninové večírky, posezení u táboráku a mnoho dalších aktivit jako například lyžování za koněm apod.