Chovné kobyly

anička2

Annie Wolf

,,Anička,, je jednou z našich stálých chovných Paint Horse tobiano kobylek, narodila se v roce 2005. Byla importována z Německa jako dvouletá. Obsedala se u nás na ranči a od samých začátků vynikala svou klidnou a ochotnou povahou. Má výborný původ se spoustou legend – viz odkaz na Pedigree.
Anička v kombinaci s naším plemenným hřebcem Pepsi Skippin Scotch svým hříbátkům předává vyrovnanou povahu, příjemné pohodlné chody, krásné zbarvení a také stavbu těla. Její potomky můžete vidět na závodech, jak v kategorii ročních a dvouletých koní, tak i ze sedla. Jsou velmi úspěšní.

Pedigree

Annie Wolf-původ

Potomci

 

DSC07248 annie

 

 

 

 

 

 

fan

Happy´s Flower Girl

,,Fanynku,, jsme si dovezli jako dvouletou z Německa. Je to tobiano kobylka, která vyniká svou mimořádně vstřícnou a milou povahou. Má příjemné pohodlné chody, což mimo jiné předává svým potomkům. Je to výborná máma.

Paint Show 2010 umístění:

5. místo Halter Open
4. místo Pleasure Open

Fanynku připouštíme naším plemenným hřebcem Pepsi Skippin Scotch. Jejich potomci mimo atraktivních barev, mají i krásné stavby těla a velice příjemné chody. Jsou předváděni na Paint Show v kategoriích ročních a dvouletých koní, kde náš ranč vždy reprezentovali s krásnými umístěními ve všech disciplínách.

Happy´s Flower Girl-původ

Potomci

IMG_3652 IMG_3770

 

 

 

 

 

DSC07275

Kings Penny Belle

Další z našich chovňasek je Quarter horse grey kobylka ,,Penny,,. Narodila se v Německu v roce 2004. My jsme si ji koupili jako tříletou. Obsedala se až u nás na ranči. Penny je příjemně temperamentní koník s velmi příjemnými chody a krásnou stavbou těla.
Její potomci, ať už po našem bývalém plemeníkovy JGB Jackie Bee Quade nebo po hřebci Pepsi Skippin Scotch, jsou velmi flexibilní koně vhodní jak na závodní ježdění, tak i do terénu. Jsou to příjemně temperamentní koně s krásnými barvami. Penny sama, stejně jako její hříbata, je velmi silná a odolná bezproblémová kobyla.

Pedigree

Kings Penny Belle – původ

Potomci

 

P1070210 penuska

 

 

 

 

 

 

IMG_6894Belle of Sunbar

,,Beluška,, je naše stálice. Je to Quarter horse sorrel kobylka narozená v roce 1999.  Přestože ona sama se nikdy aktivně neúčastnila závodního ježdění a u nás působila jako super terénní koník, její hříbata jsou na závodech extrémně šikovné a úspěšné.
Bella v kombinaci s jakýmkoli hřebcem vždy dala vyrovnané, krásné hříbě s neocenitelnou povahou a flexibilitou. Její potomci jsou úspěšní hlavně v disciplínách Trail, Horsemanship a Pleasure. Jsou to také výborní koně do terénu, a to hlavně díky své klidné povaze a své vytrvalosti.

IMG_5057 IMG_6881

Pedigree

Potomci

 

 

 

 

IMG_7862

Grey Ginger Bee

Ginger je Qh kobylka barvy grey. Je z matky Sheza Skippin Darlin, po JGB Jackie Bee Quade. Testovaná na 5panel a výsledek N/N. V roce 2017 se jí narodí její první potomek po našem hřebci Pepsi Skippin Scotch.
Ginger má krásnou stavbu těla a mimořádné chody. Po své matce je také velmi odolná a silná

Grey Ginger Bee – původ

Potomci

 

 

 

 

 

 

ginger ginger3

 

 

 

 

 

 

P1070120

Cody Power Miss

Memphis je majitelská kobylka, která patří Vandě Butnikosarovske. Byla k nám dovezena ze Skotska.
Pyšní se hlavně mimořádnými, až pleasurovými chody. Je také velmi povahově příjemná, respektuje lidi, je nekonfliktní a v neposlední řade výborná máma.
V roce 2016 se jí narodilo první hříbě po hřebci Pepsi Skippin Scotch.

Cody Power Miss – původ

Potomci

P1070145 P1070146

 

 

 

 

 

 

10Sterling Mandy

Čtyřletá grullo QH kobylka Mandy dovezená z Ameriky. Nyní se pomalu obsedá, jeví se jako velice šikovná a klidná.

V březnu od ní očekáváme hříbátko, je připuštěná americkým grullo hřebcem, tím pádem i hříbě by mělo mít tuto zajímavou barvu!

Sterling Mandy – původ

Potomci

 

 

 

 

8 11

 

 

 

 

 

BYLY U NÁS

 

 

 

IMG_7659Hesq Three Bears Maky

Black tobiano paint horse kobylka Maky je importovaná z USA. Je to výborný koník nejen do terénu. Paint Show 2010 umístění:

6. místo Trail All Breeds a Hunter Open, 4. místo Halter Open

Svým potomkům v kombinaci s naším plemenným hřebcem Pepsi Skippin Scotch předává krásnou barvu, příjemnou povahu a pěknou stavbu těla.

IMG_2024 IMG_6752 V roce 2015 se jí narodil krásný sorrel hřebeček i po hřebci JGB Jackie Bee Quade, který má také nádhernou stavbu těla a velmi příjemnou povahou.

Hesq Three Bears Maky – původ

Potomci

 

 

 

 

chelsa4

Sheza Skippin Darlin

Palomino Quarter Horse kobylka Chelsea je dáma v kobylách z našeho chovného stáda. Je to výjimečný koník nejen svou krásnou barvou a vyrovnanou stavbou těla, ale také díky své povaze. Všechny tyto dobré aspekty předává také svým potomkům. Je to neuvěřitelně silná kobyla, výborná matka. U nás na ranči působila mimo jiné jako výborný terénní parťák.
Její potomci, včetně jejich vnoučat, jsou velice úspěšní i na závodních kolbištích. Jsou to krásně stavění koně, příjemně temperamentní a velice inteligentní.

Sheza Skippin Darlin – původ

 Potomci

 

 

 

 

027 chels2